maltepe bağdat cd doğan pasajı
+0533 209 65 08
info@avrupanakliyat.com.tr

Kuleli Evden Eve Nakliyat

Bostancı Nakliyat

Kuleli Evden Eve Nakliyat

Kuleli Nakliyat Firmaları

Firmamıza yeni gelen ve taşınmak için bizlerle görüşmeye çalışan ailelerin bizlere sorduğu ilk soru “ne kadara mal olur, ne kadar ödeyeceğiz” olmaktadır. Bu yanlış yaklaşım karşısında müşterilerimize tebessüm ile yaklaşmakta ve öncelikle hizmet içeriğimiz hakkında kendilerini bilgilendirmeyi, daha sonra işin maddi boyutlarına değinmeyi uygun görürüz. Çünkü sizlerle fiyat konusunda elbette bir anlaşmaya varırız. Ancak hizmet içeriğimizi bilmek, sizlerin neye para ödeyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanız açısından önemlidir.

. Hataya mahal vermeyen bir ekip ile alanında uzman, parmakla gösterilen bir firma olmak bizim hizmet kalitemizi geliştirmeye neden oluyor. Bundan dolayı da sizlere sunduğumuz hizmetleri önceden anlatırız. Birçok firmada alamayacağınız veya sunmak için ekstra ödeme istenilen hizmetler dahi bizde, hizmet paketi içerisinde ödeyeceğiniz fiyatın içerisinde yer alır. Böylece hizmet bitince “bunu da yapmıştık” diye ekstra ödeme talep eden, profesyonellikten tamamen uzak bir firma karşınızda olmayacaktır.

Eşyalarınız özenle firma yetkililerimiz tarafından paketlenir. Böylece sizlere sadece özel eşyalarınızı valizlere, kolilere yerleştirmek kalır. Bazı amatör firmalar kolileri direk araca yükledikten sonra mobilyalarınızı da olduğu gibi araca yükler. Bu durumda mobilyanın çizilmesi, darbe alması, araç içinde kayması gibi durumlar elbette söz konusu olacaktır. Bunu engellemek için bizler patpat, battaniye, karton, köpük gibi ürünler ile sizlere paketleme desteği sunarak yükünüzü hafifletiriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir