maltepe bağdat cd doğan pasajı
+0533 209 65 08
info@avrupanakliyat.com.tr

Güzeltepe Nakliyat Firmaları

Bostancı Nakliyat

Güzeltepe Nakliyat Firmaları

Güzeltepe Nakliyat

Evden eve taşımacılık, nakliyat sektörü denildiğinde genellikle eşyaların kaybolduğu, hasar aldığı, kullanılamaz hale geldiği, taşınmanın zamanında gerçekleşmediği, firma yetkililerinin ilk görüşmede konuşulan kriterlere bağlı kalmadığı kötü anılar akıllarda canlanır. Bunların hepsinin tek sebebi var: Ucuz olduğu için müşteriler tarafından cazip görülen amatör, belgesiz firmalar.

Profesyonel olarak Güzeltepe’de yıllardan bu yana hizmet veren Avrupa Nakliyatolarak bizleri tercih etmeyecek olsanız bile eşyalarınızın güvenliği ve zarara uğramamak için bu tür firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Dürüstlük çizgimizden ödün vermeden güveninizi kazanmaya odaklı bir taşınma süreci gerçekleştirmenizi hedeflemekteyiz. Bu süreçte sizlerden ekstra ödeme talep etme, eşyalarınıza özensiz davranma, belirlenen gün ve saate sadık kalmama gibi hiçbir olumsuz durumla sizleri karşı karşıya bırakmayız. Elimizde olmadan gerçekleşen her türlü mağduriyet içinse her daim zararlarınızı karşılamaya ve sizleri mağdur etmemeye hazırız.

Paketleme hizmetlerimiz ile taşınma esnasında koltuğunuzdan kolilerdeki eşyalarınıza kadar en ufak eşyanızın zarar görmemesine özen gösteririz. Sizler tarafından belirtilen “kırılacak, ezilecek, dökülecek” gibi talimatlara uygun olarak tüm eşyaları araçlarımıza taşımakta ve yerleştirme esnasında da bu hususlara son derece dikkat etmekteyiz. Bununla birlikte referans listemizi ziyaret ederek sizler, daha önceki müşterilerimizin hizmet tecrübelerini okuyabilir, bizler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Ücretsiz eksper talepleriniz ile ilgili bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir