maltepe bağdat cd doğan pasajı
+0533 209 65 08
info@avrupanakliyat.com.tr

Şehirlerarası Nakliyat

Bostancı Nakliyat

Bostancı Şehirlerarası Taşımacılık

Taşınmak, bazılarını sadece kelimesi bile ürkütür. Kötü deneyimler, çevreden duyulan taşınma sürecinde ortaya çıkan firma kaynaklı sorunlar, tutulmayan sözler, zarar gören eşyalar, yıpranan sinirler taşınma sürecini tam bir kaos ortamına çevirir. Ancak Avrupa Nakliyat ile bu sorunların hepsi tarihe karışıyor.

Son yıllarda nakliyat hizmeti veren hem şahıs hem de firmaların sayısında gözle görülür bir artış söz konusu. Bundan dolayı müşteriler, hangi firmayı seçecekleri konusunda zorluk yaşayabilir.

Ancak kötü deneyimlerden uzak, tamamen profesyonel ekipmanlarımız, alanında uzman ekibimiz ve yılların verdiği tecrübe ile bizleri tercih ettiğinizde konforlu bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

Bostancı’da uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine öncelik tanır. Bizi daha yakından tanımak istiyor ve nasıl bir taşınma sürecinin sizleri beklediğini merak ediyorsanız referanslarımızın firmamız hakkındaki görüşlerini inceleyebilirsiniz.

Müşterilerine hiçbir güvence sunamayan, amatör yöntemler ile taşımacılık hizmeti veren, müşteri memnuniyetinden önce kazanca odaklı firmaların yerine “yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyor, sizlere en iyi taşımacılık hizmetini sunmak adına firmamızı her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Özellikle paketleme konusunda en gelişmiş teknikleri kullanan ekiplerimiz, eşyalarınıza kendi eşyaları hassasiyeti ile yaklaşarak taşınma sürecinde maddi, manevi mağduriyetlerin yaşanmaması konusunda son derece titiz bir çalışma yürütüyor.

Maddi kazançtansa “insan” kazanmayı hedefleyen politikamız ile şehirlerarası taşımacılıkta, önde gelen firmaların arasında yer alıyor, detaylı bilgi için sizleri şubelerimizde bir çayımızı içmeye bekliyoruz.