maltepe bağdat cd doğan pasajı
+0533 209 65 08
info@avrupanakliyat.com.tr

Küplüce Evden Eve Nakliyat

Bostancı Nakliyat

Küplüce Evden Eve Nakliyat

Küplüce Nakliyat Firmaları

Müşterilerimize bizden beklentilerini sorduğumuzda genellikle aynı cevapları alırız. Hepsi taşınma sürecinin hızlı sonuçlanmasını ve eşyalarının hasar almadan geri kendilerine teslim edilmesini talep etmektedir. En doğal hakları olarak istedikleri bu iki unsur Avrupa Nakliyatolarak bizim üzerinde durduğumuz ve en az müşterilerimiz kadar hassasiyet gösterdiğimiz maddelerdir.

Küplüce’de bulunan nakliyat firmaları arasında fark yaratarak ön plana çıkmamızın ve müşterilerimizin güvenini kazanmamızın en önemli etkisi de bundan kaynaklıdır. Firmamız sizlere nakliye hizmeti verirken zamanlamaya büyük önem vermektedir. Genellikle birkaç kez taşınma süreci geçiren ve farklı firmalardan kötü deneyimler yaşayan müşterilerimiz en çok zamanında taşınmanın gerçekleşmemesi olmaktadır. Söz verilen tarih ve saate sadık kalmak bizler için çok önemli. Sizlerin değerli zamanını boşa harcamamaya özen gösterdiğimiz kadar en hızlı ve güvenli şekilde bu stresli sürecin sonuçlanması için de sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle eksper değerlendirmesinde tarih ve saat konusunda sizlerle ortak bir noktada buluşup konuşulan zamanı tamamen size atıyoruz. Böylece dakiklik, diğer firmalar ile aramızdaki önemli farklardan birini oluşturuyor.

Paketleme konusu da eşyalarınızın zarar görmemesi için çok önemli. Eşyalarınızın tümünü sizler paketlemek ve demonte edip kurmak isteyebilirsiniz. Genellikle zarar görmesinden korkan müşteriler bu yolu dener. Ancak bu durumda ekstra masraf yaptığınız gibi paranızla birlikte zamanda kaybedersiniz. Avrupa Nakliyat ile taşındığınızda bunlara gerek kalmaz. Ekiplerimiz sizler için mobilyalarınızı, koltuklarınızı, beyaz eşyalarınızı kendi paketleme ürünleri ile paketler ve araca yerleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir