maltepe bağdat cd doğan pasajı
+0533 209 65 08
info@avrupanakliyat.com.tr

Kuzguncuk evden eve nakliyat

Bostancı Nakliyat

Kuzguncuk evden eve nakliyat

Kuzguncuk’ta Nakliyatçılar

Taşınmaya kadar verdiniz, koca bir ev ve yığınla eşya paketlenmek için sizleri bekliyor. bardaklarınızı, kıyafetlerinizi, özel eşyalarınızı kolilediniz ancak gerisini nasıl halledeceğinizi bilmiyorsunuz. TV ünitesi demonte edilerek mi taşınıyor, parçalandıktan sonra tekrar birleşiyor mu? Bu konuda da hiçbir fikriniz yok. Tüm bu soru işaretleri stres seviyenizi yükseltir. Gerilime yol açmadan önce sakin olun ve işi ehline bırakarak kolay bir taşınma süreci gerçekleştirmeye hazır olun.

. Firma bazı firmalar gibi sektörde bıraktığı kötü izlenimler ile değil, müşterilerinde sağladığı güven ve memnuniyet ile adından söz ettirmekte, taşınmak isteyen kişilere sıklıkla tavsiye edilmektedir. Firma yetkililerimiz öncelikle bir eksper hizmeti sunarak sizlere fiyat konusunda uygun bir bütçe belirler. Ekonomik fiyatlara en iyi hizmeti vermek, bizlerin hizmet anlayışımızdaki en önemli amacını oluşturur. Nakliye hizmeti dediğimizde sadece eşyalarınızı araca yükleyip yeni adresinize götüreceğimizi düşünmeyin.

Eksper değerlendirmesi esnasında hangi eşyaların sökülüp kurulacağını, hangi eşyaların bizler tarafından paketleneceğini değerlendirerek fiyat bilgisi ile sizlere bu bilgileri de verir. Böylece neye neden ne kadar para ödeyeceğini daha net bir şekilde anlama şansınız bulunur. Paketleme konusunda kullandığımız tekniklerin örneklerini müşteri değerlendirme yorumlarında rahatlıkla bulabilir, bu yorumlardan yola çıkarak verdiğimiz hizmet kalitesini diğer firmalar ile rahatlıkla kıyaslama şansı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir