maltepe bağdat cd doğan pasajı
+0533 209 65 08
info@avrupanakliyat.com.tr

İcadiye evden eve nakliyat

Bostancı Nakliyat

İcadiye evden eve nakliyat

İcadiye Nakliyat

Nakliye sektörü büyük hassasiyet isteyen, ciddiyetle yürütülmesi gereken bir sektör. Bunun bilinci ile uzun yıllardır sektör içerisinde hizmet veren Avrupa Nakliyat, birçok müşterinin İcadiye firmaları arasında ilk tercih ettiği firma olarak anılıyor. Bunun sebebi ise müşterilerimizin bizlere duyduğu güvenden kaynaklanıyor.

Taşıma esnasında en ufak dikkatsizliğimizin, özensizliğimizin müşterilerimize ciddi maddi – manevi kayıplar yaşatabileceğinin farkındayız. Bu nedenle eşyalarınızı bize emanet ettiğinizde paketleme tekniklerimiz ile sadece maddi eşyalarınızı değil, maneviyatı bulunan paha biçilemez anılarınızı da emniyet altına almaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle sunmuş olduğumuz ilk ücretsiz eksperden hizmet sonuna kadar bilgili, güler yüzlü, beklentilerinizi karşılayacak profesyonel bir ekiple sizlerin yanındayız.

Taşınma sürecini kaosa çevirmeden, maddi ve manevi sorunlar ile boğuşmanıza, bizi tercih ettiğiniz için pişman olmadan hak ettiğiniz değerde hizmet almanız için hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Araç muayenelerinden taşıma donanımıza, ekip arkadaşlarımızın eğitiminden firmamızın yeterlilik belgelerine kadar tüm alanlarda titiz bir çalışma yürütüyoruz. Sizler de firmamız ile tanışmak, hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için ister internetten bizleri inceleyebilir, referans görüşlerini okuyabilir isterseniz şubelerimizi ziyaret ederek bizlerle yüz yüze tanışabilirsiniz. Bu süreçte dilerseniz adresinize uygun olduğunuz gün ve saatte ücretsiz eksper hizmeti de talep edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir