maltepe bağdat cd doğan pasajı
+0533 209 65 08
info@avrupanakliyat.com.tr

Kandilli evden eve nakliye

Bostancı Nakliyat

Kandilli evden eve nakliye

Kandilli Nakliyat Firmaları

Kandilli semtinde taşınma sürecine girdiyseniz sizlere Avrupa Nakliyat farkı ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Nakliye firmaları arasında Avrupa Nakliyat, müşterilerine sunduğu hizmetin ötesinde güvenle hatırlarda kalan bir firma olarak anılmaktadır. Nakliyat sektöründe en önemli maddelerin başında da güven gelir. Çünkü eşyalarınızı teslim edeceğiniz ve para ödeyeceğiniz bu firmanın eşyalarınıza en iyi şekilde sahip çıkması, sizleri maddi açıdan mağdur etmemesi çok önemlidir.

Genellikle firma seçiminde müşteriler, ödeyecekleri ücrete odaklanır. Bu nedenle güvenilir olmayan, müşterilerini çoğu kez mağdur eden ancak piyasanın çok altında ucuz hizmet sunan firmaların tercih edilirliği daha yüksektir. Bu firmalar ile çalıştığınızda anısı olan eşyalarınızın kaybolmasından, maddi değeri yüksek eşyalarınızın zarar görmesine, taşınma sürecinin belirlenen gün ve saatte gerçekleşmemesinden dolandırılmaya kadar tüm tehlikelere açıksınız demektir. Avrupa Nakliyat, bu firmalar arasında sunduğu %100 müşteri memnuniyeti ile uzun yıllardır ayakta kalmayı başaran bir firma olarak ön plana çıkar.

Paketleme hizmeti sunan sayılı firmalar arasında Birçok firma, anlaşma aşamasında paketleme hizmeti sunduğunu dile getirse de taşınma günü aceleye getirilen bir tavırla genellikle bu hizmet atlanmakta, göz ardı edilmektedir. Ancak paketleme konusunda gösterdiğimiz titizlik ve özenli çalışma sayesinde eşyalarınızın taşınmadan kaynaklı bir darbe alması, hasar görmesi en aza indirilmekte, teslim ettiğiniz gibi teslim almanızı sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir