maltepe bağdat cd doğan pasajı
+0533 209 65 08
info@avrupanakliyat.com.tr

Kısıklı evden eve nakliye

Bostancı Nakliyat

Kısıklı evden eve nakliye

Kısıklı Nakliye Firmaları

Nakliye firması seçimi, sizleri nasıl bir sürecin beklediğini belirler. Önceki dönemlerde kişiler, çevresindeki kişilerin yönlendirmesi doğrultusunda bir nakliyat firması tercih etmekteydi. Ancak son yıllarda internet, nakliyat firmalarının web siteleri, kişilerin tercih aşamasındayken bu ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılamaktadır. Bu nedenle sizlerde Kısıklı nakliye firmaları arasından doğru bir tercih yapmak için referans listesi sunan bir firma olan Avrupa Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

Firmalar, genellikle geçmiş deneyimlerini müşterilerinin ağzından duyma imkanı sağlayan bu referans detayını atlarlar. Çoğu kez sunduğu hizmet kalitesinden şüphesi olan, amatör ve maddi kazancı ön planda tutan firmaların bundan kaçındığı görülür. %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak güvenilir bir taşınma süreci sunmayı hedefleyen Avrupa Nakliyat ise referans listesini güncel tutmayı, sizleri de bu listede görmeyi ister. Böylece tek tıkla firma hakkındaki görüşlere, değerlendirmelere ulaşmanız oldukça kolaydır.

Paketleme hizmetleri konusunda da sizlere üstün bir hizmet anlayışı ile yaklaşmaktayız. Televizyondan halıya, koltuktan avizeye, kitaplıktan ütü masanıza kadar tüm eşyalarınızı darbe almasını engelleyecek kalın naylon, patpat, battaniye, hurç gibi paketleme ürünleri ile ambalajlarız. Bunlar darbe almasını, bozulup hasara uğramasını engellediği gibi taşınma sırasında eşyalarınızın tozlanıp kirlenmesini de engeller. Bu nedenle araca yükleme, taşıma, paketleme bizler için önemli bir konudur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir